top of page

We shape our homes and then our homes shape us.” | "Tvoříme své domovy a ty pak utvářejí nás." 

– Winston Churchill

Jmenuji se Klára Mašková a jako architektka se zaměřuji především na interiérový design. Umím navrhnout krásný interiér, ve kterém se budete cítit dobře. Kvalita prostředí ovlivňuje lidskou psychiku a spokojenost člověka. Vzhledem k tomu, že většinu času trávíme uvnitř budov, je podstatné uvědomit si právě význam interiéru.

 

Mohu pro Vás navrhnout interiéry bytů, rodinných domů, kanceláří, provozoven – i třeba jedné jediné místnosti (koupelna, kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, šatna, kancelář, a další). Zpracovávám také návrhy staveb rodinných domů.

 

Ráda tvořím jednoduché a nadčasové návrhy, které neomrzí po odeznění aktuálních módních trendů. Mám ráda přírodní ušlechtilé materiály jako je kámen nebo dřevo. Vždycky jsem se intenzivně zajímala o design interiérů a jsem ráda, že se můj koníček postupem času stal povoláním. Baví mne sledovat proměnu původního, nevyhovujícího prostoru v krásný a komfortní interiér. Radost klienta z realizace je pro mě odměnou. Ozvěte se a věřím, že společně pro Vás vymyslíme vyhovující řešení.

V případě zájmu o moje služby mě prosím kontaktujte. Domluvíme si nezávaznou úvodní schůzku, na které Vám nabídnu a vysvětlím způsob spolupráce.

bottom of page